Регистрация    Войти
Авторизация
» » » » «Швидкі» для області

«Швидкі» для області

Категория: Позиция » Cтатьи » Регион
«Швидкі» для області На площі перед адмінбудівлею ОДА голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова облради Григорій Самардак урочисто передали комунальну техніку та машини швидкої допомоги представникам органів місцевого самоврядування області.
 

–У 2016 році для Запорізького територіального медичного об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» було придбано дев’ять автомобілів. У 2017 році за ініціативою Запорізької облдержадміністрації на поетапне оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги з обласного бюджету виділено 56,5 мільйона гривень. За ці кошти придбано та поставлено 21 автомобіль: 19 повнопривідних типу В для сільської місцевості та два автомобілі швидкої медичної допомоги типу С (реанімобіля).

 

Минулого року також було придбано дитячу реанімаційну бригаду. Перша частина у кількості п’яти машин була поставлена в середині грудня. Сьогодні передаються ще 16 машин типу В для сільської місцевості. Вони мають спеціальну комплектацію: підвищену прохідність та підвищений кліренс. Адже при поганих погодних умовах ці машини мають дістатися до кожної хати в селі, навіть найвіддаленішої. І саме колісна база 4/4 допоможе виконати нашим лікарям свої непрості завдання за будь-яких погодних умов, –зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Як повідомив директор комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР Костянтин Малашенко, на території області функціонують 25 підстанцій швидкої медичної допомоги та 36 пунктів постійного базування бригад швидкої медичної допомоги. Екстрену медичну допомогу населенню області надають 154 бригади швидкої медичної допомоги.

 

За словами Костянтина Бриля, в цьому році на розгляд облради буде винесено проект щодо придбання ще 15–20 «швидких». Адже в області створено 42 об’єднані територіальні громади. І кожна з них повинна мати сучасну«швидку». Адже від цього залежить життя запоріжців.

 

– Не менш важливе питання, що вирішується разом з депутатами облради, – розвиток санавіації. Маємо перші позитивні приклади роботи. І будемо розвивати цей напрямок. Завдяки порозумінню з обласною радою найближчим часом ми запропонуємо новий план щодо придбання комунальної техніки та «швидких». Аби за три роки –з 2016 по 2018 –прийти до максимальної забезпеченості наших територій, –повідомив Костянтин Бриль.

 

Крім цього, за ініціативою Запорізької облдержадміністрації коштом обласного бюджету придбано 25 одиниць комунальної техніки (14 сміттєвозів з об’ємом бункера від 9 до 22 метрів кубічних метрів, 10 вакуумних машин об’ємом 4,5 кубічних метра, один самоскид) на суму 48 млн 996 тис. грн.

 

Фото Володимира САЛЬНІКОВА

 

Джерело Позиція

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Написать комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Введите код: