» » » » Людмила Бабак – чемпіонка Європи!

Людмила Бабак – чемпіонка Європи!

Людмила Бабак – чемпіонка Європи! Майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак здобула перемогу на чемпіонаті Європи з марафону, який проходив у Хорватії.

Спортсменка із Енергодара, вихованка Сергія Снєжка здобула перемогу на дистанції 15,4 км. Більше ніж на півтори хвилини вона випередила місцеву каноїсту Ванесу Тот, яка завоювала срібну медаль чемпіонату.

Зазначимо, що наприкінці травня на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, що проходив у Португалії, Людмила Бабак здобула два золота. Крім того, відзначилася на чемпіонаті Європи в Сербії, де завоювала «бронзу» на дистанції 5 000 метрів у каное-одиночці. Також вона відзначилася на чемпіонаті Європи, котрий проходив у португальському місті Віану-ду-Каштелу.