Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » 35-річний Даніель Нобоа обраний президентом Еквадору

35-річний Даніель Нобоа обраний президентом Еквадору

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
35-річний Даніель Нобоа обраний президентом ЕквадоруКандидат від альянсу "Національна демократична дія" Даніель Нобоа переміг у другому турі виборів президента Еквадору. Під час першого туру він був аутсайдером опитувань.

Пан Нобоа набирає 52% голосів після підрахунку 90% бюлетенів. Його ліва суперниця Луїза Гонсалес отримала близько 48%. Національна виборча рада достроково оголосила перемогу пана Нобоа через «незворотній» результат. Пані Гонсалес визнала поразку.

"Завтра ми почнемо роботу для цього нового Еквадору, ми почнемо роботу з відновлення країни, яка серйозно постраждала від насильства, корупції та ненависті", - сказав обраний президент прихильникам (цитата Reuters).

Пані Гонсалес привітала свого суперника з перемогою, «бо це і є демократія». Вона закликала виконати свої обіцянки, дані студентам та літнім людям. 35-річний кандидат обіцяв у ході кампанії покращити економіку, створити робочі місця для молоді та розмістити небезпечних злочинців на тюремних судах.

Пані Гонсалес обіймала різні посади в уряді Рафаеля Корреа, який очолював Еквадор у 2007–2017 роках. Пан Нобоа — син бізнесмена Альваро Нобоа, котрий сам п'ять разів балотувався у президенти. Даніель Нобоа в опитуваннях до першого туру виборів не займав вище за п'яте місце.

Під час передвиборчих перегонів в Еквадорі було вбито кандидата у президенти Фернандо Вільявісенсіо. Через це в країні запроваджували режим надзвичайного стану. Семеро підозрюваних у вбивстві пізніше було знайдено вбитими в місцях ув'язнення.