Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Новий спікер Палати представників зажадав звіту про витрати на Україну

Новий спікер Палати представників зажадав звіту про витрати на Україну

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Новий спікер Палати представників зажадав звіту про витрати на УкраїнуНовий речник Палати представників Конгресу США Майк Джонсон закликав розділити запит про виділення 105 мільярдів доларів Ізраїлю та Україні, а також зажадав від Білого дому звіту про витрачені на Київ кошти. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Джонсон підкреслив, що американська адміністрація має розкрити план подальших дій щодо України. При цьому він закликав розбиратися в ситуації навколо України і підкреслив, що Росії «не можна дозволити досягти успіху» в конфлікті.

Він також додав, що запит щодо допомоги Ізраїлю та Україні потрібно розділити, про це є консенсус серед республіканців. "Ізраїль - це окреме питання", - підкреслив він.

Раніше у США запропонували передати допомогу Ізраїлю замість України. Повідомляється, що республіканці представили законопроект про поділ допомоги Ізраїлю та Україні, щоб запобігти «застряганню» допомоги Ізраїлю в Палаті представників США, де зростає кількість республіканців, які виступають проти підтримки України.

За даними The New York Times, Ізраїль багаторазово відкладав початок повномасштабної наземної операції в секторі Газа, щоб виграти час у переговорах щодо заручників, які утримують палестинський ісламський рух ХАМАС. Газета Financial Times з посиланням на неназваних чиновників повідомляла, що затримка Ізраїлю з операцією в секторі Газа на руку США, які поспішно відправляють сили на Близький Схід.