Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Блінкен прибув до Анкари

Блінкен прибув до Анкари

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Блінкен прибув до АнкариДержсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Анкари для зустрічі з главою турецького МЗС Хаканом Фіданом. Про це повідомляє видання AA.

Політик прибув до країни вночі. Біля трапу літака на нього чекали посол США в Анкарі Джеффрі Флейк, генеральний директор двосторонніх політичних відносин Міністерства закордонних справ Япрак Балкан, заступник губернатора Анкари Намік Кемаль Назли та кілька інших офіційних осіб.

Турецький журналіст Зафер Шахін, поділившись відео з Блінкеном у соцмережі Х (раніше Twitter), назвав зустріч «дуже елегантним прийомом». У коментарях під постом деякі користувачі помітили, що посол США зустрічає Блінкена, засунувши руку до кишені.

Зазначається, що на офіційній зустрічі обговорюватиметься військова обстановка в секторі Газа, а також регіональні питання та двосторонні відносини.

Раніше Блінкен зустрівся з президентом Палестини Махмудом Аббасом. Під час переговорів Аббас заявив Блінкену про необхідність негайного припинення вогню в Газі, наголосивши, що слід дозволити надходження гуманітарної допомоги до сектору.