Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Apple та великі кінокомпанії призупинили рекламу в соцмережі X

Apple та великі кінокомпанії призупинили рекламу в соцмережі X

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Наука та IT
Apple та великі кінокомпанії призупинили рекламу в соцмережі XКомпанії Warner Bros., Walt Disney, Lionsgate, Paramount та Sony Pictures призупинили розміщення реклами в соцмережі X після того, як аналогічне рішення ухвалила IBM, пише The Hollywood Reporter. За даними Axios, Apple також зупинила розміщення реклами. Рішення ухвалено на тлі розслідування про сусідство реклами з нацистськими та антисемітськими постами, а також слів власника соцмережі Ілона Маска щодо євреїв.

Як зазначає The Hollywood Reporter, пан Маск раніше називав Disney та Apple найбільшими рекламодавцями платформи.

Некомерційна організація Media Matters for America раніше опублікувала власне розслідування про ситуацію в Х. У ньому йдеться про те, що сервіс не блокує пости, в яких, наприклад, позитивно йдеться про Адольфа Гітлера, а його цитати оформлюються як надихаючі висловлювання.
 
Крім того, у сусідстві з такими постами може бути реклама великих корпорацій, у тому числі IBM, Apple, Oracle. IBM після цього заявила, що призупинила розміщення реклами, поки "не розслідує цю абсолютно неприпустиму ситуацію".

Сам пан Маск раніше також розкритикував свої слова. Він у своїй соцмережі погодився з думкою, що єврейські спільноти просувають щодо білих людей таку саму ненависть, яку вимагають припинити щодо себе. Білий дім, коментуючи висловлювання бізнесмена, заявив, що той повторює огидну антисемітську брехню.