Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Зеленський про війну: "Завершиться все не так швидко, як нам хотілося б"

Зеленський про війну: "Завершиться все не так швидко, як нам хотілося б"

Категорія: Головне, Політика
Зеленський про війну: "Завершиться все не так швидко, як нам хотілося б" Президент України Володимир Зеленський закликав не чекати на швидке закінчення війни Росії проти України. Про це він говорив на зустрічі в Києві з гендиректором Fox Corporation Лакланом Мердоком, журналістами телеканалу Fox News Бенджаміном Холлом та видання Sun Жеромом Старкі.

«Люди чомусь ставляться до цього, як до кіно, і очікують, що у подіях не буде довгих пауз, що картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи. Але для нас, для наших воїнів це не кіно», — сказав Зеленський (цитата за повідомленням на його офіційному сайті).

"Це наше життя. Це щоденна важка праця. І завершиться все не так швидко, як ми хотіли б, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього», — продовжив президент України.

Слова Зеленського прозвучали в контексті публікацій про затягування конфлікту — насамперед заяви головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що війна зайшла в глухий кут, який він зробив на початку листопада на сторінках журналу Economist.

Офіс Зеленського заперечує, що президент України та головнокомандувач ЗСУ мають розбіжності щодо подальшого ведення війни та контрнаступу, яке виявилося не таким швидким, як очікували на початку літа в Києві та на Заході.

Навесні 2022 року на Київщині група журналістів Fox News потрапила під російський обстріл. Тележурналіст Холл, який зустрічався зараз із Зеленським, був важко поранений, загинули оператор П'єр Закржевський і український фіксер Олександра Кувшинова, нагадує сайт офісу Зеленського. Президент України нагородив Холла орденом.