Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Politico: близько 600 тисяч українців переїхали до Києва через відсутність ППО

Politico: близько 600 тисяч українців переїхали до Києва через відсутність ППО

Категорія: Головне, Політика
Politico: близько 600 тисяч українців переїхали до Києва через відсутність ППО З початку російської спецоперації близько 600 тисяч українців переїхали до Києва та його околиць через найкращу захищеність міста системами протиповітряної оборони (ППО). Про це повідомляє видання Politico.

Дані 600 тисяч осіб наводить Міжнародна організація з міграції ООН станом на вересень поточного року. В інших великих містах країни, за її інформацією, також спостерігається приплив людей: близько півмільйона переїхали до Дніпропетровської та Харківської областей.

Це пояснюється тим, що в інших містах немає такого захисту як в українській столиці. При цьому глава адміністрації Києва Сергій Попко заявив виданню, що влада продовжує чекати більше систем протиповітряної оборони не лише для столиці, а й для «кожного українського міста».

Ріелтор Олександр Житюк повідомив Politico, що масові переїзди призвели до стрибка цін на нерухомість у Києві. Ціни на оренду майже повернулися до рівня до початку конфлікту після падіння у 2022 році. "Сьогодні люди вважають, що в Києві спокійніше", - додав він.

Раніше керівник офісу Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявив про можливе відкриття цивільного аеропорту в Україні до завершення конфлікту. Він зазначив, що запуску аеропорту сприятиме зміцнення протиповітряної оборони (ППО).