Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Зеленський: Війна із Росією не закінчиться найближчим часом

Зеленський: Війна із Росією не закінчиться найближчим часом

Категорія: Головне, Політика
Зеленський: Війна із Росією не закінчиться найближчим часомПрезидент України Володимир Зеленський висловив сумнів щодо швидкого закінчення війни в Україні. 
 
На зустрічі у Києві з журналістами та керівництвом Fox News та The Sun він зазначив, що війна завершиться «не так швидко, як нам хотілося б». У зв'язку з цим, українці не мають права опускати руки і не зроблять цього, додав Зеленський.

"Люди чомусь ставляться до цього як до кіно і чекають, що в подіях не буде довгих пауз, що картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи. Але для нас, для наших воїнів, це не кіно. Це наші життя. Це щоденна важка праця", - заявив Володимир Зеленський. 

Раніше президент України припускав, що Збройним силам України (ЗСУ) доведеться відступити, якщо Захід перестане їм допомагати. Можливе скорочення допомоги він пояснив усуненням уваги союзників у бік конфлікту на Близькому Сході, у зв'язку з чим Київ почав отримувати менше снарядів.

Також Зеленський визнавав, що більшість жителів західних країн, включаючи політиків, втомилися від затяжного військового конфлікту в Україні. При цьому, на його думку, вони не мають інших альтернатив і змушені продовжувати підтримку Києва.