Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Зеленський: Військові не повинні займатися політикою

Зеленський: Військові не повинні займатися політикою

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Зеленський: Військові не повинні займатися політикою Президент України Володимир Зеленський заявив, що займатись політикою для військових є великою помилкою. Про це він сказав в інтерв'ю газеті The Sun.

Зеленський назвав великою помилкою військових займатися політикою, оскільки вони починають більше уваги приділяти кар'єрі в іншій сфері, а не прямим обов'язкам.

«Якщо військовий вирішив займатися політикою, і тут він у своєму праві, то нехай так і робить, але тоді він не може займатися війною. Якщо ведеш війну, при цьому думаючи про те, що завтра підеш у політику або балотуєшся на виборах, то і на словах, і на передовій ти поводитимешся як політик, а не як військовий, зробивши, як я вважаю, велику помилку», - пояснив він свою позицію.

На думку українського лідера, військові почали активно займатися політикою після «майдану» 2014 року, оскільки «вони були розбиті, а їхня репутація тощо знищені».

Раніше колишній український прем'єр Микола Азаров назвав організаторів та мету Євромайдану. На його думку, США здійснили переворот для ослаблення Росії. Азаров додав, що Вашингтон абсолютно не цікавився Києвом.