Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » В РФ військовому дали майже 3 роки колонії за відмову воювати в Україні

В РФ військовому дали майже 3 роки колонії за відмову воювати в Україні

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
В РФ військовому дали майже 3 роки колонії за відмову воювати в УкраїніПівденно-Сахалінський гарнізонний військовий суд РФ визнав військовослужбовця винним у справі про невиконання наказу та призначив йому покарання у вигляді двох років та десяти місяців позбавлення волі, повідомляє ТАРС.

Прізвище військового у повідомленні суду не вказано. Судили його за ч. 2.1 ст. 332 КК РФ. Ця стаття має довге формулювання — невиконання наказу у період воєнного стану, у воєнний час або в умовах збройного конфлікту або ведення бойових дій, а також відмова від участі у військових чи бойових діях.

За версією слідства, вранці 25 липня 2023 року цей військовий відмовився вирушати воювати в Україну (відправитися туди він мав за два дні). Відмова повторилася 28 липня.

Як пише ТАРС, чоловік відмовився виконувати наказ, відданий йому командиром військової частини, нібито через те, що побоювався за своє життя. При цьому він «не приховував від товаришів по службі свою відмову виконувати наказ, намагаючись знайти підтримку серед товаришів».

У суді також заявили, що дії обвинуваченого нібито сприяли «вчиненню аналогічних злочинів іншими військовослужбовцями, які раніше не наважувалися на такі вчинки». Те, що підсудних відмовився вирушати на війну під час мобілізації, суд визнав обтяжливою обставиною.