Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Військові Південної Кореї повідомили про запуск КНДР ракети з розвідувальним супутником

Військові Південної Кореї повідомили про запуск КНДР ракети з розвідувальним супутником

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Військові Південної Кореї повідомили про запуск КНДР ракети з розвідувальним супутником Північна Корея запустила балістичну ракету зі «штучним супутником», повідомляє японський телеканал NHK із посиланням на Міноборони Японії.  
 
Об'єднаний комітет начальників штабів південнокорейських збройних сил повідомив, що КНДР запустила військовий розвідувальний супутник. Канцелярія японського прем'єр-міністра екстрено збере членів групи щодо ситуації в КНДР для обговорення заходів реагування, повідомляє телеканал.

Як повідомляє NHK, о 22:46 (15:46 за Києвом) мешканцям японського острова Окінава надійшло повідомлення через систему оповіщення J-Alert про запуск ракети з території КНДР із закликом сховатися у бомбосховищі. Напередодні берегова охорона Японії повідомила, що Північна Корея повідомила Токіо про плани запустити «штучний супутник».

Востаннє про запуск двох балістичних ракет із території КНДР повідомлялося в середині вересня. За даними Об'єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї, ракети випустили у бік Японського моря. 15 листопада КНДР заявила про випробування "надпотужного" двигуна для балістичної ракети.

Розвиток ракетно-ядерних програм КНДР став одним із головних питань розмови прем'єр-міністра Японії Фуміо Кісіди з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США Чарльзом Брауном, який відвідав Токіо на початку листопада. Пізніше пан Кісіда повідомив, що його країна зіткнулася з найсерйознішою з часів Другої світової війни загрозою безпеці. Заява японського лідера прозвучала під час його відвідин авіабази Ірума, під час якого він назвав головним викликом польоти російської та китайської авіації біля кордонів країни.