Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Порошенка не випустили за кордон за вказівкою офісу Зеленського

Порошенка не випустили за кордон за вказівкою офісу Зеленського

Категорія: Головне, Політика
Порошенка не випустили за кордон за вказівкою офісу ЗеленськогоЕкс-президента України, голову партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка не випустили за кордон для відрядження до США та Польщі.

Він зазначив, що рішення про відрядження підписано головою Верховної ради Русланом Стефанчуком, проте прикордонники не пропустили політика. Порошенко вважає, що співробітники Держприкордонслужби діяли за вказівкою Офісу президента Володимира Зеленського.
 
Він наголосив, що ці люди тут ні до чого, «злочинні накази» майору були спущені зверху.

Лідер «Європейської солідарності» розповів, що у нього була запланована участь у саміті Міжнародного демократичного союзу (IDU) у Вашингтоні, де він мав намір зустрітися з республіканцями та демократами конгресу та домогтися посилення фінансової та військової допомоги Києву. У Варшаві екс-президент планував обговорити розблокування кордону польськими перевізниками.

"Це позиція Офісу Володимира Зеленського. Це антиукраїнська диверсія. Це не просто перешкоджання дипломатичній роботі всієї моєї команди. А, на жаль, удар по обороноздатності України", - резюмував Петро Порошенко.