Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Гончаренко: Київ не відпустив трьох депутатів від «Європейської солідарності» у США

Гончаренко: Київ не відпустив трьох депутатів від «Європейської солідарності» у США

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Гончаренко: Київ не відпустив трьох депутатів від «Європейської солідарності» у США Київ не відпустив ще трьох депутатів Верховної ради від партії «Європейська солідарність», лідером якої є колишній глава української держави Петро Порошенко, у відрядження до США. Про це у Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Раніше за кордон не випустили самого Порошенка. Він заявив, що прикордонники виконували вказівку офісу президента України Володимира Зеленського, хоча рішення про відрядження до США та Польщі підписав спікер Верховної ради Руслан Стефанчук.
 
При цьому в Держприкордонслужбі заявили, що подібний документ було анульовано. Служба безпеки України (СБУ) заявила, що політик мав намір зустрітися з проросійськи налаштованим прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, тому відомство рекомендувало владі скасувати поїздку.

За словами Гончаренка, офіс президента України відмовився підписати документи на поїздку парламентарям Іванні Клімпуш-Цинцадзе, Ірині Геращенко та Марії Іоновій.

Нардеп наголосив, що у Сполучених Штатах у його колег були заплановані підтверджені зустрічі у Конгресі, Пентагоні, Держдепі та аналітичних центрах.