Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Кличко підтримав заяву Залужного про безвихідь у бойових діях з Росією

Кличко підтримав заяву Залужного про безвихідь у бойових діях з Росією

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Кличко підтримав заяву Залужного про безвихідь у бойових діях з РосієюМер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю швейцарському виданню «20 Minuten» підтримав слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що ситуація на фронті «зайшла в глухий кут». Він додав, що деякі українські політики «помилково» розкритикували висловлювання Валерія Залужного, але Кличко «на його боці», - пишуть Вісті.

«Він сказав правду. Іноді люди не хочуть чути правди. Але зрештою він несе відповідальність. Він пояснив та обґрунтував, яка ситуація на сьогоднішній день. Звичайно, ми можемо в ейфорії брехати нашому народу та нашим партнерам. Але ти не можеш робити це вічно»,— сказав Віталій Кличко у відповідь на запитання журналіста про те, чи є слова головнокомандувача про «глухий кут» помилкою.

Журналіст також запитав пана Кличка про його амбіції щодо президентських виборів на території України. За словами мера Києва, думати про голосування та свої амбіції з цього приводу під час ведення бойових дій — «нерозумно», оскільки «сьогодні йдеться лише про те, чи Україна взагалі далі існуватиме». При цьому він заявив, що зниження популярності чинного президента Володимира Зеленського не дивує його.
 
«Люди бачать, хто ефективний, а хто ні. А очікувань було багато. Зеленський розплачується за допущені ним помилки», - сказав Кличко.

На початку листопада Валерій Залужний у статті для видання The Economist висловив думку, що ситуація на фронті в зоні російсько-українського військового конфлікту «зайшла в глухий кут». 29 листопада The Economist з посиланням на українських чиновників повідомив, що в офісі пана Зеленського є співробітники, які скоріше згодні з думкою головного комітету ЗСУ, ніж з позицією президента. За даними The Economist на кінець минулого місяця, до середини листопада довіра до Валерія Залужного виявилася приблизно вдвічі більшою, ніж до Володимира Зеленського (70% проти 32%).

2 грудня група "Рейтинг" повідомила, що Валерій Залужний випередив українського президента у рейтингу довіри українців на 13 процентних пунктів. Довіра до головного ВСУ склалася на рівні 82%, до Зеленського — 72%. За даними "Рейтингу", зниження довіри до Володимира Зеленського почалося з липня 2023 року. Головком ЗСУ не заявляв про своє бажання брати участь у президентських виборах. 1 грудня Володимир Зеленський заявляв, що проведення голосування неможливе в умовах бойових дій, а також зазначав, що більшість українців вважають проведення виборів у таких умовах «небезпечним та безглуздим».