Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » ЗМІ: 44% українців згодні на компроміси на переговорах з Росією

ЗМІ: 44% українців згодні на компроміси на переговорах з Росією

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
ЗМІ: 44% українців згодні на компроміси на переговорах з РосієюМайже половина українців підтримали ідею переговорів із Росією, проте більшість громадян країни, як і раніше, виступають за продовження бойових дій. Про це свідчать дані соцопитування групи "Рейтинг", їх наводить видання "Страна.ua".

Наголошується, що ідею переговорів відкинули 48 відсотків опитаних. При цьому минулої зими та влітку проти цього виступало 60 відсотків, йдеться у публікації. За результатами дослідження, більше половини жителів східної частини України погоджуються на переговори.
 
"Прихильників компромісу більше серед молодшої вікової групи - 18-35 років (45 відсотків) і на сході країни (51 відсоток)", - пише видання.

Водночас, прихильників продовження бойових дій більше серед українців віком 36-50 років і тих, хто проживає на заході країни.

Раніше журналіст Сеймур Херш, посилаючись на американських чиновників, які побажали залишитися анонімними, розповів про таємні переговори Москви і Києва. За його словами, вони проходять попри вказівки президента України Володимира Зеленського по лінії Валерій Герасимов - Валерій Залужний.