Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Україна відкриває пункт пропуску на кордоні з Польщею

Україна відкриває пункт пропуску на кордоні з Польщею

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Україна відкриває пункт пропуску на кордоні з ПольщеюУ понеділок Україна відкриє пункт пропуску «Угринів – Долгобичів» для порожніх вантажівок, які прямують до Польщі, повідомив у неділю на своїй сторінці у Facebook голова Міністерства інфраструктури України Олександр Курбаков.

«Це загальний пункт пропуску, який, як правило, працював лише для легкового транспорту та автобусів. У співпраці з Міністерством інфраструктури Польщі Люблінським воєводством за підтримки Єврокомісії (DG MOVE) вдалося домовитися про запуск смуги для порожніх вантажівок масою 7,5 тонн і більше», - написав міністр.

Він зазначив, що з 4 грудня порожні вантажівки, зокрема цистерни, розпочнуть рух через цей пункт. Спочатку він працюватиме в тестовому режимі, реєструватися в чергу буде не потрібно.

«Пропускна спроможність становитиме понад 100 вантажівок на добу», – додав Курбаков.

Країни досягли домовленостей у п'ятницю на зустрічі у Варшаві, щоб зняти напруженість на кордоні, яка тривала майже місяць.

Польські перевізники протестували проти безконтрольного в'їзду українських водіїв до Євросоюзу та заблокували чотири виїзди на кордоні. До кінця листопада на українсько-польському кордоні зібралося майже три тисячі вантажівок.