Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Лукашенко зустрівся із Сі Цзіньпіном у Китаї

Лукашенко зустрівся із Сі Цзіньпіном у Китаї

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Лукашенко зустрівся із Сі Цзіньпіном у Китаї Президент Білорусії Олександр Лукашенко, який напередодні прибув до Китаю з дводенним візитом, проводить зустріч із головою КНР Сі Цзіньпіном. Пан Лукашенко заявив, що підвищення рівня відносин двох країн надало потужного імпульсу поглибленню їхньої співпраці.

Зустріч відбувається у китайській урядовій резиденції Дяоюйтай. За словами білоруського президента, їхня минула зустріч, що відбулася 1 березня, «стала багато в чому доленосною і поставила динаміку на весь рік».
 
З березня представниками країн було організовано понад 120 взаємних візитів, які пов'язані з виробництвом, торговельно-економічними відносинами, уточнив він.

«Історичне підвищення рівня відносин надало потужного імпульсу поглибленню традиційних напрямів, старту нових векторів та механізмів нашої співпраці. Білорусь була, є і буде надійним партнером для Китаю», - пообіцяв Олександр Лукашенко (цитата про БЕЛТА).

Пан Лукашенко відвідує Китай 3–4 грудня. Попереднього разу президент Білорусії приїжджав до КНР 28 лютого, його робочий візит тривав до 2 березня. Тоді вони з паном Сі обговорювали зокрема створення спільних підприємств у галузі верстатобудування та електротранспорту.