Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У ЄП порушили питання про протести польських перевізників на кордоні з Україною

У ЄП порушили питання про протести польських перевізників на кордоні з Україною

Категорія: Головне, Політика
У ЄП порушили питання про протести польських перевізників на кордоні з УкраїноюЧлен Європарламенту (ЄП) від Польщі Лешек Міллер звернувся до Єврокомісії (ЄК) з питанням щодо її дій у зв'язку з протестами польських перевізників на кордоні з Україною. 
 
«У зв'язку з тижневим протестом, який польські перевізники проводять на польсько-українському кордоні у відповідь на незаконні транспортні операції, що здійснюються українськими перевізниками всередині ЄС, я хотів би поставити такі питання: коли і як Єврокомісія планує реагувати на звинувачення протестувальників транспорту щодо недобросовісної конкуренції та передбачуваної незаконної діяльності українських перевізників на ринку ЄС?», — спитав європарламентар.

Він також поставив ЄК та інші питання, пов'язані з наслідками протестів польських перевізників.

«Які заходи вживе Комісія для відновлення обмежень на прикордонних переходах між Україною та державами-членами ЄС з огляду на негативний вплив послаблення обмежень на транспортний сектор та звернення з боку тисяч порушених компаній, у яких працюють сотні тисяч працівників? У світлі ескалації протестів та блокад на кордонах, як Комісія має намір внести суттєві зміни до чинної угоди ЄС-Україна, зокрема, з урахуванням побоювань щодо законності транспортних операцій, які виконують українські перевізники всередині ЄС та погіршення фінансового стану протестуючих компаній?», - додав член ЄП.

Раніше стало відомо, що на кордоні України з Польщею в черзі застрягли 2,5 тисячі вантажних машин через акцію на під'їзних коліях, яка блокує рух на чотирьох напрямках у бік України.