Двоярусні натяжні стелі з ГКЛ: розширюйте простір та створюйте стильНатяжні конструкції з гіпсокартонним коробом – цікаве дизайнерське рішення, яке, попри тренд на мінімалізм, зберігає високий попит. Звісно монтаж натяжної стелі цього виду складніший, аніж одноярусних покриттів, і займає більше часу. Однак це цілком компенсується широким потенціалом таких систем. Так, вони дозволяють:
Додатковий плюс – ГКЛ без проблем можна монтувати над місцем сильного нагріву, наприклад, над каміном, де полотно з плівки може страждати від частого впливу високих температур. Втім, слід пам’ятати, що комбіновані двоярусні стелі підходять для оздоблення кімнат висотою від 260 см – коли цей показник менший, конструкція відбере багато місця згори. Які моменти потрібно врахувати перед тим, як замовити натяжні стелі такого типу?Найчастіше при комбінуванні натяжного полотна із гіпсокартоном створюються системи у два яруси, де ярус із ГКЛ займає нижній рівень. Зазвичай рівні розміщені на 5-10 см вище один від одного. Для додержання цієї дистанції необхідно вірно розрахувати висоту гіпсокартонної частини, оскільки першочергово здійснюється її встановлення, шпаклювання й нанесення фарби, а вже опісля до неї прикріплюється та ПВХ плівка. При монтажі системи стеля опускається приблизно на 5 см: з них 3 см відведено системі кріплень та залишається щілина у 2 см згори для можливості просвердлювання отворів. Коли сплановано перепад висоти між ярусами у 5 см, висота короба повинна складати 10 см. Коли дизайнерським замислом передбачене застосування світлодіодної стрічки в коробі, треба звертати увагу на те, що існують обмеження за висотою «поличок» для підсвічування. Так, висота ніші має дорівнювати понад 100 мм, а глибина, навпаки, бути меншою цієї цифри. Яке освітлення підходить для натяжних стель з обрамленням із ГКЛ?
Якщо мешканцям оселі до смаку класичне оформлення, масивна розкішна люстра відіграє роль акценту. Вона може слугувати єдиним джерелом світла чи доповнюватися іншими приладами з подібною стилістикою.
У будь-які стилі гарно вписуються точкові світильники, які рівномірно освітлюватимуть площу. Ефект м’якого затишку отримується, коли потік від ламп спрямований на сатинове полотно, світло на матових покриттях лаконічне й стримане, а яскраві відблиски на глянці додають шику.
При виборі світлодіодного підсвічування за периметром слід визначитися з температурою світла – від неї значно залежить атмосфера у кімнаті. У більшості випадків оптимальний варіант – нейтральне світіння. Холодне випромінювання гармоніює з сучасними стилями, такими, як футуризм чи хай-тек, а тепле чудово відтінить інтер’єр, де активно використовуються натуральні матеріали. |
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
КОМЕНТУЮТЬ
А ЗАВТРА ЗАКОНЧИЛАСЬ ВОЙНА
15631
0
ЯДРЕНОЕ УТРО
14592
0
ЗИГЗАГИ ИСТОРИИ
14412
0
КОГДА ЗАКОНЧИТСЯ ВОЙНА?
14858
0
НАША ИСТОРИЯ-ЗАБУДЬТЕ!
14792
0
ФАКТОР БЕЛАРУСИ
14333
0
БОЯТСЯ НЕ УСПЕТЬ?
14430
0
НУ, ПОДУМАЕШЬ, УКОЛ!
15794
0
ЗА КУЛИСАМИ ВОЙНЫ
14449
0
Колонка редактора
Шеф-редактор
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Остання додана стаття:
ОПИТУВАННЯ
В какой Украине вы предпочли бы жить?
Партнери
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
|