Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Еквадорські поліцейські затримали учасників нападу на місцевий телеканал

Еквадорські поліцейські затримали учасників нападу на місцевий телеканал

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Еквадорські поліцейські затримали учасників нападу на місцевий телеканал Поліція Еквадору повідомила, що затримала кількох членів збройної групи, яка увірвалася до будівлі телекомпанії TC Television у Гуаякілі та взяла у заручники кілька журналістів.

На сторінці еквадорської поліції в соцмережі X (екс-Twitter) зазначено, що учасників злочинної групи, яка напала на телеканал, вже відправлено до слідчих ізоляторів. Місцеве видання El Universo зазначає, що всього силовикам вдалося затримати 13 злочинців, які увірвалися до будівлі телеканалу: вони, за даними журналістів, стосуються одного з великих еквадорських злочинних угруповань.

У МВС Еквадору пояснили, що наразі масові заворушення в Гуаякілі продовжуються. У ході заворушень, за інформацією правоохоронців, щонайменше вісім людей загинули та ще двоє отримали поранення різного ступеня тяжкості.

На тлі того, що сталося, президент Еквадору Даніель Нобоа оголосив у країні режим «внутрішнього збройного конфлікту», це зроблено «для посилення ситуації у сфері безпеки». Пан Нобоа своїм указом наказав армії "нейтралізувати злочинні угруповання, які захопили заручників у різних містах країни". Еквадорський президент заявив, що «наркотерористичні угруповання» намагаються залякати уряд, і відмовився вести переговори із призвідниками заворушень.

Ситуація в Еквадорі різко загострилася 7 січня після втечі з в'язниці лідера злочинного угруповання Лос-Чонерос на прізвисько Фіто. Після цього у кількох пенітенціарних установах сталися бунти.