Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У США підтвердили удар хуситів по американському судну

У США підтвердили удар хуситів по американському судну

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
У США підтвердили удар хуситів по американському суднуСполучені Штати підтвердили, що єменські хусити завдали ракетного удару по американському судну під назвою Chem Ranger в Аденській затоці. Про це заявило Центральне командування Збройних сил США (СЕНТКОМ) у соцмережі Х.

"18 січня хусити запустили дві протикорабельні балістичні ракети по судну Chem Ranger", - сказано в повідомленні.

При цьому даних про пошкодження та поранених у результаті не надходило.

Раніше телеканал Al Jazeera, посилаючись на військове джерело хуситів, повідомив, що єменський бунтівний рух "Ансар Аллах" атакував американське судно в районі портового міста Ель-Мукалли. Журналісти уточнили, що це стало третім нападом хуситів на американські кораблі після ударів на їхні позиції в Ємені тиждень тому.

Раніше політолог-американіст Малек Дудаков припустив, що США продовжать завдавати точкових ударів по Ємену у відповідь на ракетний удар хуситів американським кораблем.