Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Сирський зробив першу заяву після призначення на посаду

Сирський зробив першу заяву після призначення на посаду

Категорія: Головне, Політика
Сирський зробив першу заяву після призначення на посадуГоловнокомандувач Збройних сил України (ЗСУ) Олександр Сирський заявив, що на порядку денному стоять нові завдання. Свою першу заяву після призначення на посаду він зробив у власному Telegram-каналі.

«На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об'єднань, з'єднань та частин з урахуванням потреб фронту в новій зброї, яка надходить від міжнародних партнерів», — йдеться у публікації.

Новий головком ЗСУ назвав основним завданням військової логістики раціональний розподіл та доставку всього необхідного для частин. Сирський наголосив, що всі штаби мають бути обізнані про потреби фронту, а також знати про ситуацію на кожній ділянці передової.
 
За його словами, вирішальним чинником розробки та реалізації планів стане кваліфікація особового складу органів військового управління.

8 лютого український лідер Володимир Зеленський зняв з посади головкому ЗСУ Валерія Залужного та призначив на його місце Сирського. Як наголошував президент країни, необхідно, щоб Генеральний штаб і солдати мали «однакове бачення війни». Пізніше Зеленський надав Залужному звання Героя України.