Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Голову Пентагону знову госпіталізували

Голову Пентагону знову госпіталізували

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Голову Пентагону знову госпіталізували Голову Пентагону Ллойда Остіна знову госпіталізували для огляду через проблеми із сечовим міхуром. Про це повідомляє Міністерство оборони США на своєму сайті.

Остін був доставлений своєю службою безпеки до Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда в неділю, 11 лютого, близько 14:00 «для огляду на наявність симптомів, що вказують на проблему з сечовим міхуром».

Прес-секретар Пентагону Патрік Райдер запевнив, що про це повідомлено заступника міністра оборони, голову Об'єднаного комітету начальників штабів, а також Білого дому та Конгресу США. Заступник Остіна «готовий взяти на себе функції та обов'язки міністра оборони, якщо буде потрібно».

Наприкінці грудня у 70-річного Остіна було виявлено онкозахворювання. Запізніле повідомлення про госпіталізацію 1 січня викликало однозначну реакцію та стало предметом критики опонентів Байдена.

1 лютого глава Пентагону вибачився перед колегами та громадськістю, заявивши, що бере відповідальність за свій вчинок. 14 лютого Остін повинен з'явитися до Конгресу для надання свідчень.