Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Німеччині порушили питання щодо запровадження обмежень на імпорт з України

У Німеччині порушили питання щодо запровадження обмежень на імпорт з України

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
У Німеччині порушили питання щодо запровадження обмежень на імпорт з УкраїниДепутат бундестагу від правої партії «Альтернатива для Німеччини» (АдГ) Стефан Прочка запитав уряд ФРН про плани розглянути можливе введення обмеження на імпорт сільськогосподарської продукції з України. Відповідне питання він порушив у рамках парламентського запиту до німецького кабміну. 

«Чи має федеральний уряд позицію щодо заяви комісара ЄС із сільського господарства Януша Войцеховського про намір знову запровадити обмеження на імпорт сільськогосподарської продукції з України, щоб захистити сільськогосподарські ринки ЄС від надто сильного цінового тиску?», - запитав депутат.

Відповідь на запитання Прочіка надала парламентський статс-секретар при Міністерстві сільського господарства ФРН Офелія Нік.
 
«Пропозиція Європейської комісії щодо запровадження обмежень на імпорт сільськогосподарської продукції з України до Європейського Союзу перебуває на розгляді федерального уряду із середи, 31 січня 2024 року. Поточну пропозицію буде перевірено», - пояснила вона.

Раніше Войцеховський у листі до голови Єврокомісії (ЄК) Урсуле фон дер Ляйєн попередив про дестабілізуючі наслідки вільної торгівлі з Україною. На його думку, це піде на користь Росії, оскільки дозволить витіснити український експорт із Африки та Азії.