Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » СБУ звинуватила Пашинського у завданні збитків Україні майже на $26,6 млн

СБУ звинуватила Пашинського у завданні збитків Україні майже на $26,6 млн

Категорія: Головне, Політика
СБУ звинуватила Пашинського у завданні збитків Україні майже на $26,6 млн Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Служба безпеки України (СБУ) звинуватили екс-депутата Верховної Ради, його бізнес-партнера та низку їхніх спільників у завданні збитків республіці майже на один мільярд гривень (близько 26,6 мільйона доларів). Про це повідомили у прес-службі СБУ.

За версією відомства, у 2014-2017 роках обвинувачені незаконно привласнили та продали 97 тисяч тонн нафтопродуктів, які влада країни конфіскувала у структур бізнесмена Сергія Курченка і мала намір направити на потреби армії.

У СБУ уточнили, що держпідприємство, відповідальне за їхню реалізацію, продало Міноборони України за завищеними цінами лише 1,6 відсотка від загального обсягу конфіскованої продукції. Передбачається, що політичне прикриття угод забезпечував колишній парламентарій, який використовував для цього вплив і адміністративний ресурс.

Йдеться про екс-главу адміністрації президента України, депутата кількох скликань Верховної Ради та колишнього голови наглядової ради держконцерну «Укроборонпром» Сергія Пашинського, а також його соратника бізнесмена Сергія Тищенка.