Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » AP: спікер Палати представників США Джонсон проігнорує пакет допомоги Україні

AP: спікер Палати представників США Джонсон проігнорує пакет допомоги Україні

Категорія: Головне, Політика
AP: спікер Палати представників США Джонсон проігнорує пакет допомоги Україні Речник Палати представників Конгресу США Майк Джонсон має намір проігнорувати закон про військову допомогу Україні. Про це повідомляє The Associated Press (AP).

Джонсон різко розкритикував закон про військову допомогу Україні, Ізраїлю та іншим країнам, який попередньо отримав схвалення Сенату США. Його висловлювання порушили питання схвалення пакету допомоги в Палаті представників, члени якої скептичніше налаштовані щодо допомоги Україні.

«Оскільки Сенат не прийняв жодної поправки щодо охорони кордонів, Палаті представників доведеться продовжувати працювати над цими важливими питаннями самостійно», — заявив політик. На думку журналістів, Джонсон проігнорує законопроект та не виставить його на голосування.

Розбіжності серед республіканців виявляються у Палаті представників, а й у Сенаті. Наприклад, сенатор від республіканців Джеймс Девід Венс заявив, що Америка має зосередитись не на військовій допомозі Україні, а на тому, щоб допомогти припинити конфлікт. Водночас, низка сенаторів вважає відмову від прийняття пакету військової допомоги загрозою для США.

Раніше група американських послів у країнах Індо-Тихоокеанського регіону закликала Конгрес США ухвалити законопроект про допомогу Україні та Ізраїлю. Дипломати заявили, що Вашингтон ризикує втратити довіру союзників.