Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Байден закликав Палату представників терміново схвалити законопроект щодо виділення коштів для підтримки України

Байден закликав Палату представників терміново схвалити законопроект щодо виділення коштів для підтримки України

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Байден закликав Палату представників терміново схвалити законопроект щодо виділення коштів для підтримки УкраїниПрезидент США Джо Байден закликав Палату представників терміново схвалити законопроект щодо виділення коштів для підтримки України та Ізраїлю, оскільки у ЗСУ закінчуються боєприпаси.

«Ми не можемо дозволити собі більше чекати. Ціна бездіяльності зростає з кожним днем, особливо в Україні. Ми вже бачимо повідомлення про те, що українські війська закінчують боєприпаси на передовій, тоді як російські війська продовжують наступати, а Путін продовжує мріяти про поневолення українського народу», — заявив Байден.

«Палаті представників настав час вжити заходів і негайно відправити цей законопроект на мій стіл, щоб я міг підписати його», — додав він.

Раніше законопроект ухвалив американський Сенат, проте речник Палати представників Майк Джонсон заявив, що документ, швидше за все, буде відхилений.

«Республіканці Палати представників із самого початку обговорень чітко заявили, що будь-яке так зване додаткове законодавство з національної безпеки має визнавати, що національна безпека починається на нашому власному кордоні», — йдеться у заяві Джонсона.