Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Влада Британії готується до смерті короля Карла III

Влада Британії готується до смерті короля Карла III

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Влада Британії готується до смерті короля Карла III Британські ЗМІ продовжують обговорювати перспективи смерті короля Карла ІІІ. Видимих приводів для цього немає: Букінгемський палац стверджує, що лікування короля йде своєю чергою і йому поки що нічого не загрожує. Незважаючи на це, за твердженням експертів, Карл вирішив завчасно підготуватися до передачі престолу спадкоємцю, а британська влада вже розробила план дій на цей випадок.

У разі смерті Карла III проведуть операцію "Міст Менай"

Видання Daily Express назвало кодову назву операції, яка буде проведена у Великій Британії, коли король Карл III піде з життя. План заходів отримав ім'я "Міст Менай". Видання Independent стверджує, що влада країни розпочала підготовку до його реалізації ще у вересні 2022 року, невдовзі після похорону королеви Єлизавети II.

Згідно з планом, першими про смерть Карла III дізнаються прем'єр-міністр Великобританії та деякі урядовці. Потім про те, що сталося, повідомлять в ефірі телерадіокомпанії «Бі-бі-сі». Після цього новину поширять інші ЗМІ.

Престол негайно перейде до старшого сина Карла III – принца Вільяма. Очікується, що його дружина Кейт Міддлтон отримає титул королеви-консорту

Після оголошення про смерть Карла III принц Вільям звернеться до нації вже як новий монарх. Крім того, в країні буде оголошено жалобу.

Аналогічні плани розроблялися й попередників Карла III. Для його матері, королеви Єлизавети II, передбачалося провести операцію «Міст через Тей», проте план знадобився раніше — його використали після несподіваної загибелі принцеси Діани.

Заходи у разі смерті чоловіка Єлизавети II, принца Філіпа, мали кодову назву «Операція Форт-Брідж». Для самої королеви готувалася операція «Лондонський міст», проте цей план так і не став у нагоді, оскільки королева померла в Шотландії. Для неї провели операцію «Єдиноріг (Шотландія)».