Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Маккарті: Байден спілкується за допомогою шпаргалок навіть на особистих зустрічах

Маккарті: Байден спілкується за допомогою шпаргалок навіть на особистих зустрічах

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Маккарті: Байден спілкується за допомогою шпаргалок навіть на особистих зустрічахПрезидент США Джо Байден використовує підказки навіть під час приватних зустрічей із невеликими групами людей. Про це в ефірі Fox Business заявив колишній речник палати представників конгресу США Кевін Маккарті.

Він розповів, що під час зустрічі з американським лідером той скористався телесуфлером. Зрозумівши, що цього недостатньо, Байден читав папірець. Також політик зазначив, що якщо тема розмови піде убік, то 81-річний президент не зможе підтримати діалог.

Коментар Маккарті прозвучав на тлі публікації на порталі Axios новини, що Байден використовує картки для нотаток, щоб пояснити навіть власну політичну позицію.

29 лютого офіційний представник Білого дому Карін Жан-П'єр розповіла, що Байден у ході медичного обстеження відвідав невролога, і той дійшов висновку, що президент не потребує оцінки розумових здібностей.
 
«Це не моя оцінка. Це оцінка лікаря», - сказала вона. Чиновниця також зазначила, що американський лідер щодня проходить тест на когнітивні функції, виступаючи із заявами на різні теми, від боротьби зі злочинністю до міжнародного порядку денного.