Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Делегації «Хамасу», Катару та США прибули до Каїру на переговори щодо перемир'я в Газі

Делегації «Хамасу», Катару та США прибули до Каїру на переговори щодо перемир'я в Газі

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Делегації «Хамасу», Катару та США прибули до Каїру на переговори щодо перемир'я в Газі Делегація палестинських бойовиків руху «Хамас», а також представники Катару та США прибули до столиці Єгипту для поновлення переговорів про перемир'я у секторі Газа. Про це повідомляє Reuters.

Представник «Хамасу» повідомив AFP, що угоду про перемир'я можуть укласти за добу-дві, якщо Ізраїль ухвалить вимоги палестинських бойовиків. Делегація Ізраїлю на переговори не прибула.

Напередодні телеканал Al Hadath з посиланням на джерела повідомив, що «Хамас» та Ізраїль уклали угоду про перемир'я в секторі Газа та обмін заручників на ув'язнених палестинців. За словами джерела, для завершення угоди необхідно вивести ізраїльські війська із північної частини сектору Газа.

Президент США Джо Байден говорив, що угоду про припинення вогню у секторі Газа можуть укласти вже у березні. За даними Axios, на переговорах йде обговорення звільнення 40 заручників, які утримують бойовики «Хамасу», в обмін на шеститижневий режим припинення вогню та звільнення палестинських ув'язнених із в'язниць.