Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Популярний міф про iPhone спростували

Популярний міф про iPhone спростували

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Наука та IT
Популярний міф про iPhone спростувалиЖурналісти видання Gizmodo спростували популярний міф про iPhone, пов'язаний із закриттям програм. Про це повідомляється на сайті медіа.

За словами авторів, багато користувачів пристроїв Apple звикли відкривати список нещодавно запущених програм і вручну закривати їх - вони вважають, що таким чином прискорюють роботу iPhone. У матеріалі говориться, що цей метод ніяк не впливає на продуктивність гаджета.

Журналісти послалися на слова старшого віце-президента Apple Крейга Федеріги, який ще у 2016 році заявив, що закриття фонових програм ніяк не допоможе смартфону працювати швидше. За його словами, на технічному рівні програми, що відображаються у списку нещодавно запущених, фактично заморожені та не використовують пам'ять iPhone.

Автори Gizmodo пояснили, що міф може ґрунтуватися на досвіді користувачів ПК. На комп'ютерах вважається, що чим більше програм відкрито у фоновому режимі, тим більше девайс споживає оперативну пам'ять. «Мільйони людей витрачають свої дні та запаси акумулятора, закриваючи фонові програми», — нарікали журналісти.