Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Медичне перевезення хворих по Україні та за кордон від Мед 103

Медичне перевезення хворих по Україні та за кордон від Мед 103

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Здоров'я

Медичне перевезення хворих по Україні та за кордон від Мед 103Транспортування хворих - це складна та відповідальна послуга, яка вимагає професійного підходу та досвідченого персоналу. Неправильне перевезення може призвести до серйозних ускладнень та погіршення стану пацієнта. Саме тому так важливо довіряти транспортування хворих лише перевіреним та надійним компаніям, таким як Мед 103.Послуги медичного перевезення від Мед103

 

Приватна швидка Мед103 пропонує широкий спектр послуг з перевезення хворих по Україні та за кордон:


 • Планові та екстрені перевезення. Ми здійснюємо як планові перевезення пацієнтів за попередньою домовленістю, так і екстрені транспортування у випадках, коли кожна хвилина на рахунку.

 • Перевезення лежачих хворих. Наші спеціально обладнані автомобілі дозволяють комфортно та безпечно перевозити пацієнтів, які не можуть самостійно пересуватися.

 • Міжнародні перевезення. Мед 103 має ліцензію на здійснення міжнародних перевезень хворих та може організувати транспортування пацієнта в будь-яку країну світу.

 • Медична евакуація. У критичних ситуаціях ми можемо здійснити евакуацію пацієнта з місця події та доставити його до лікарні.

 • Супроводження медичним персоналом. Під час перевезення пацієнта обов'язково супроводжують досвідчені лікарі та фельдшери, готові надати необхідну медичну допомогу.

 • Оренда медичного обладнання. За потреби ми можемо надати в оренду необхідне медичне обладнання, таке як апарати ШВЛ або монітори життєвих показників.

 

Послуги Мед 103 можуть знадобитися в різних ситуаціях: при виписці з лікарні, для проходження планових обстежень та процедур, при переведенні в інший медичний заклад або для транспортування за кордон на лікування.


Чому варто обрати Мед 103

 

Компанія Мед 103 має ряд переваг, які вигідно відрізняють її від конкурентів:


 • Досвідчений персонал. Наші лікарі та фельдшери мають багаторічний досвід роботи у сфері медичних перевезень та готові надати професійну допомогу на найвищому рівні.

 • Сучасний транспорт. Автопарк Мед103 складається з сучасних реанімобілів та карет швидкої допомоги, оснащених усім необхідним медичним обладнанням.

 • Ліцензія на міжнародні перевезення. Ми маємо всі необхідні дозволи та ліцензії для здійснення міжнародних перевезень хворих.

 • Доступні ціни. Незважаючи на високу якість послуг, ми пропонуємо доступні та конкурентні ціни для наших клієнтів.

 • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен пацієнт унікальний, тому до кожного перевезення підходимо індивідуально, враховуючи всі потреби та побажання.

 • Цілодобова підтримка. Наші диспетчери працюють 24/7 та готові прийняти ваше замовлення в будь-який час.

 

"Я дуже вдячна компанії Мед 103 за професійну та оперативну допомогу в транспортуванні мого батька з лікарні додому. Лікарі були дуже уважними та кваліфікованими, а процес перевезення пройшов максимально комфортно", - Олена, м. Київ.

 

Як замовити перевезення в Мед 103

 

Замовити послугу медичного перевезення в компанії Мед 103 дуже просто:

 1. Зв'яжіться з нами. Зателефонуйте на нашу цілодобову гарячу лінію або залиште заявку на сайті.

 2. Отримайте консультацію. Наш диспетчер вислухає вас та допоможе підібрати оптимальний варіант перевезення.

 3. Узгодьте деталі. Ми узгодимо з вами всі деталі: дату, час, маршрут та вартість перевезення.

 4. Підпишіть документи. Ми укладемо з вами договір на надання послуг та оформимо всі необхідні документи.

 5. Оплатіть послугу. Оплатити перевезення можна готівкою або безготівковим розрахунком.

 6. Очікуйте на перевезення. У призначений час наша бригада прибуде на місце та проведе транспортування згідно з узгодженим планом.


Корисні поради щодо перевезення хворих

 

Медичне перевезення хворих по Україні та за кордон від Мед 103Щоб транспортування пройшло максимально комфортно та безпечно, дотримуйтесь таких порад:


 • Заздалегідь підготуйте пацієнта до перевезення: зручний одяг, необхідні речі та документи.

 • Для міжнародних перевезень знадобляться закордонний паспорт, медична страховка та інші документи залежно від країни призначення.

 • Обирайте перевірений транспорт та досвідчений медичний супровід.

 • Дотримуйтесь правил безпеки та рекомендацій лікарів під час транспортування.

Для отримання більш детальної інформації щодо організації перевезення хворих читайте наш блог та підписуйтесь на розсилку Мед 103.

 

Мед 103 - ваш надійний партнер


Довірте транспортування ваших близьких професіоналам компанії Мед 103. Ми зробимо все можливе, щоб перевезення пройшло максимально комфортно, безпечно та без ускладнень.