Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Пара порномоделей поділилася секретами пристрасних стосунків

Пара порномоделей поділилася секретами пристрасних стосунків

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
Пара порномоделей поділилася секретами пристрасних стосунків Пара, яка заробляє на життя порноконтентом для платформи OnlyFans, поділилася з Yahoo Lifestyle секретами пристрасних стосунків.

Стейсі та Ті використовують OnlyFans не тільки заради доходу, але й щоб навчати інші пари тому, як вести здорове сексуальне життя. Стейсі, тренер з сексу та інтимності, і Тай, фітнес-тренер, вирішили, що найпростіший спосіб ділитися знаннями – це демонструвати їх на власному прикладі.

«Ми навчаємо, подаючи приклад і говорячи про свої фантазії без страху засудження. У контенті, який ми робимо, все дуже органічно, реально та відкрито», - розповіла Стейсі. Серед передплатників Стейсі та Тая переважно сімейні пари, які хочуть розширити інтимний репертуар або зробити стосунки ближчими.

За словами пари, один із найбільших ризиків у відносинах — це втрата близькості через те, що партнерам стає надто комфортно разом.
 
«Ми вважаємо, що ви, звичайно, повинні відчувати комфорт і безпеку, але не можна переставати працювати над собою і прагнути кращої версії себе. Якщо хтось сприймає відносини як належне, він втрачає зв'язок із партнером через відсутність зусиль», — пояснила Стейсі.

Пара також радить дописувачам влаштовувати регулярні обов'язкові побачення, писати еротичні повідомлення, помічати, якщо інші люди вважають вашого партнера сексуальним та за необхідності планувати секс заздалегідь, щоб домашні справи не посіли його місце.