Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Польща відмовилася підтримати кандидатуру Рютте на пост генсека НАТО

Польща відмовилася підтримати кандидатуру Рютте на пост генсека НАТО

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Польща відмовилася підтримати кандидатуру Рютте на пост генсека НАТОПольща не підтримає прем'єра Нідерландів Марка Рютте на посаду генерального секретаря НАТО. Про це заявив глава МЗС країни Радослав Сікорський.

«Ми любимо Марка Рютте, але водночас вважаємо, що наш регіон недостатньо представлений як у НАТО, так і в Європейському союзі, і в системі ООН... Ми висуватимемо кандидатів на високі посади з нашого регіону у всіх трьох цих організаціях», — розповів дипломат.

З відповідною заявою Сікорський виступив напередодні зустрічі глав МЗС країн Північноатлантичного альянсу, яка присвячена його 75-річному ювілею блоку.

Раніше стало відомо, що 28 із 32 країн-членів НАТО підтримали кандидатуру прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте як наступника Столтенберга. Проте невдоволення висловлюють країни Східної Європи, які хочуть генсека зі свого регіону.
 
Передбачається, що вони можуть підтримати кандидатуру президента Румунії Клауса Йоханніса, чий другий президентський термін закінчується цього року.