Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Energizer створила гірку батарейку з барвником із захистом від ковтання

Energizer створила гірку батарейку з барвником із захистом від ковтання

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Наука та IT
Energizer створила гірку батарейку з барвником із захистом від ковтання Американська компанія Energizer створила батарейку із захистом від ковтання. Про це повідомляє The New York Times (NYT).

За словами представників фірми, батареї нової лінійки вкриті спеціальним гірким складом. Він викликатиме неприємні смакові відчуття, якщо покласти акумуляторний елемент у рот. У матеріалах Energizer йдеться, що таким чином у компанії прагнуть захистити дітей від наслідків ковтання батарейок.

Також при контакті з рідиною, наприклад, після потрапляння в стравохід, батарейка починає забарвлювати її в яскраво-синій колір. За словами фахівців, специфічний колір слини однозначно вказує на те, що дитина проковтнула батарейку, і батькам необхідно терміново звернутися до лікарів.

За словами доктора-педіатора Скотта Рікерта, діти часто звертають увагу та ковтають круглі блискучі предмети. Рікерт зазначив, що проковтнута батарейка може стати «бомбою уповільненої дії» — елемент здатний пропалити горло або стравохід дитини за дві години. Тому при попаданні батарейки в шлунок дитини лікар порадив терміново звертатися до екстрених служб.

Наприкінці лютого компанія Energizer представила на виставці MWC 2024 смартфон, що має рекордний за ємністю акумулятор. Модель Hard Case P28K отримала батарею ємністю 28 тисяч міліампер-годин.