Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Порномодель задерла спідницю на пляжі та потрапила під суд

Порномодель задерла спідницю на пляжі та потрапила під суд

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Порномодель задерла спідницю на пляжі та потрапила під судУ Таїланді моделі OnlyFans довелося сплатити штраф після того, як вона зайнялася сексом на популярному пляжі в провінції Чонбурі. Про це повідомляє The Thaiger.

Пошуки порномоделі почалися після того, як ролик із її витівкою зібрав понад два мільйони переглядів у мережі. Відео з'явилося в інтернеті наприкінці 2023 року, проте набрало популярності лише навесні.

У ролику жінка стояла біля пальми на пляжі Банг Саєн поблизу Бангкока. Вона задерла спідницю і оголила статеві органи. Після цього до неї підійшов чоловік і почав сексуально чіпати її. Потім вони попрямували дорогою, де чоловік оголив свій пеніс.

Відео викликало скандал. Багато місцевих жителів заявили, що подібна поведінка шкодить іміджу пляжу в очах туристів. Поліція розпочала розслідування, і 4 травня затримала винуватицю розгляду. Нею виявилася 26-річна жінка. Порномоделі звинуватили в непристойній поведінці в громадському місці і за рішенням суду оштрафували на дві тисячі батів.