Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Пеніс літнього чоловіка опух на 17 років через паразитів

Пеніс літнього чоловіка опух на 17 років через паразитів

Категорія: Світ, Курйози
Пеніс літнього чоловіка опух на 17 років через паразитів У Швейцарії пеніс 72-річного чоловіка опух на 17 років через паразитичні хробаки. Про це повідомляє Daily Mail.

Літній чоловік 17 років жив із опухлими пенісом, мошонкою та лівою ногою, коли нарешті вирішив звернутися до лікарів Університетської клініки Базеля. У результатах його аналізів показники, які вказують на запалення, що відбувається в організмі, були підвищені двічі.
 
Медики виявили, що чоловік був заражений мікроскопічними ниткоподібними хробаками Нитчатка Банкрофта (Wuchereria bancrofti).

Ці глисти можуть опинитися у кровоносній системі пацієнтів після неодноразових укусів інфікованих комарів. Потрапивши в організм, черв'яки починають активно розмножуватися. Зазвичай вони провокують видимі симптоми. Лише іноді життєдіяльність цих паразитів призводить до набряків різних частин тіла, зокрема геніталій.

Чоловік два місяці приймав протипаразитарні препарати і зміг позбутися хробаків. Лікарі швейцарської клініки не уточнили, як чоловік похилого віку заразився глистами.

Центри з контролю та профілактики захворювань США відзначили, що більш ймовірно заразитися паразитичними хробаками можна у тропічних та субтропічних регіонах: окремих районах Африки, Азії та Південної Америки. Однак для цього там потрібно провести кілька місяців.