Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Раді забили на сполох через нову російську загрозу

У Раді забили на сполох через нову російську загрозу

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
У Раді забили на сполох через нову російську загрозуРосійські війська можуть розтягнутися по всій лінії фронту, що налічує понад три тисячі кілометрів, і змусити Збройні сили України (ЗСУ) зробити те саме. Про це заявив секретар комітету Верховної ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко в інтерв'ю колишньому депутату українського парламенту Бориславу Березі.

За його словами, російські війська виявляють слабкі місця у лавах ЗСУ і стягують на проблемні ділянки нові сили, продавлюючи українські позиції.

«Але є інша загроза, на яку ми маємо звертати увагу – що у нас фронт із Росією більше трьох тисяч кілометрів, і ми маємо такі загрозливі напрямки, як Чернігів, як Сумська область», — заявив Костенко.

Депутат підкреслив, що Росія може змусити ЗСУ стягнути резерви в одну точку та вдарити з іншого боку.

Раніше голова адміністрації Харківської області Віталій Ганчев заявив, що ЗСУ перекидають нові резерви до Харківської області, але вони не зможуть довго чинити опір через удари Збройних сил Росії.

У свою чергу військовий експерт Олександр Шарковський розповів, що Збройні сили України можуть перекинути близько 60 тисяч військових з кордонів біля Білорусії під Харків.