Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Зеленський скасував візит до Іспанії та Португалії через важку ситуацію на фронті

Зеленський скасував візит до Іспанії та Португалії через важку ситуацію на фронті

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Зеленський скасував візит до Іспанії та Португалії через важку ситуацію на фронтіПричиною скасування поїздки Володимира Зеленського до Португалії та Іспанії стала «важка внутрішня ситуація» в Україні. Про це стало відомо телеканалу CNN Portugal.

«Володимир Зеленський скасував поїздку на Піренейський півострів через важку внутрішню ситуацію в Україні на даний момент», — зазначили журналісти.

На думку телеканалу, українська влада, швидше за все, дійшли висновку, що неоднозначна ситуація на фронті робить в'їзд за кордон наразі недоцільним. Зокрема, журналісти вказали на складну атмосферу в Харківській області.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський в останній момент скасував свій візит до Іспанії, де цієї п'ятниці мала відбутися зустріч з прем'єр-міністром країни Педро Санчесом. На цій зустрічі Київ та Мадрид планували підписати угоду про забезпечення безпеки.

Напередодні Володимир Зеленський знову поскаржився на напружену ситуацію на Харківщині на тлі просування російських військових на цьому напрямі.