Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Президент Словаччини спростував повідомлення про нові операції прем'єру Фіцо

Президент Словаччини спростував повідомлення про нові операції прем'єру Фіцо

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Президент Словаччини спростував повідомлення про нові операції прем'єру ФіцоОбраний президент Словаччини Петер Пеллегріні спростував повідомлення про те, що на прем'єр-міністра країни Роберта Фіцо, на якого вчинили замах, чекають нові операції. При цьому він зазначив, що стан пана Фіцо тяжкий.

«За останньою інформацією, у понеділок збереться медичний консиліум, який потім вирішить, чи буде він продовжувати лікування, якщо все гаразд, у Банська-Бистриці, чи буде розглянуто питання про його транспортування ближче до місця його проживання»,— сказав Петер Пеллегріні В інтерв'ю газеті Pravda.

Пан Пеллегріні додав, що стан у прем'єр-міністра тяжкий і може погіршитися. Наразі політик продовжує лікування у Банська-Бистриці, куди його доставили на гелікоптері відразу після замаху.

Замах на Роберта Фіцо стався 15 травня. У нього кілька разів вистрілив 71-річний Юрай Цінтула. Пан Фіцо отримав три вогнепальні поранення, у лікарні його прооперували. Юрай Цінтула пояснив замах політичними мотивами. Йому загрожує від 25 років до довічного ув'язнення.