Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » WP: Зеленський стане вразливим для критики після 20 травня через владу Єрмака

WP: Зеленський стане вразливим для критики після 20 травня через владу Єрмака

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
WP: Зеленський стане вразливим для критики після 20 травня через владу ЄрмакаПрезидент України Володимир Зеленський після закінчення терміну його повноважень як глава держави 20 травня стане вразливим для критики, зокрема через величезний вплив глави офісу президента Андрія Єрмака. З такою думкою виступила газета із США The Washington Post.

У статті наголошується, що Єрмак, ймовірно, став найвпливовішим головою офісу президента в історії України. Згідно з Конституцією країни, проведення виборів в умовах воєнного часу неможливе.

"Однак поки Зеленський залишається на своїй посаді, він буде вразливий для звинувачень у тому, що він скористався війною для підриву демократії", - наголошується в публікації.

Раніше Зеленському пророкували повалення з посади президента до кінця спецоперації Росії. З такою думкою виступив колишній радник глави Пентагону та полковник Збройних сил США у відставці Дуглас Макгрегор.

Вибори президента України мали відбутися 31 березня. Зеленський скасував кампанію, пояснивши це тим, що вибори зараз «не вчасно».