Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Порномодель, що переспала з 500 чоловіками, влаштувала групове побачення

Порномодель, що переспала з 500 чоловіками, влаштувала групове побачення

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Курйози
Порномодель, що переспала з 500 чоловіками, влаштувала групове побачення Порномодель з Австралії, яку називають найсексуальнішою жінкою в країні, запросила на побачення шість чоловіків. Про це повідомляє Yahoo Lifestyle.

26-річна Енні Найт прославилася визнанням, що переспала із 500 чоловіками у 2023-2024 роках. Тепер вона вирішила поекспериментувати із додатками для знайомств та влаштувати собі побачення. Однак на зустріч вона запросила одразу шість чоловіків, які не знали один про одного.
 
"Я знала, що відмінно покладу з кожним окремо, але мені хотілося подивитися, чи порозуміємося ми всі разом", - заявила Найт.

Вона розповіла, що двоє з тих, хто прийшов, «знайшли її витівку забавною», але відразу пішли. З чотирма рештою вона чудово провела час. За словами Найт, чоловіки почали змагатись один з одним за її увагу.
 
«Я розумію, що побачення відрізнялося від того, що вони очікували. Але сподіваюся, зрештою, для них воно вийшло не менш захоплюючим, ніж для мене», — підсумувала порномодель.

Раніше Найт розкрила свій спосіб спокусити чоловіка. Вона вважає, що дівчина повинна поводитися з чоловіком так, ніби вона не має на нього часу.