Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Для дому, автомобіля, дачі: Сучасний електроінструмент від відомих брендів

Для дому, автомобіля, дачі: Сучасний електроінструмент від відомих брендів

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Гроші

Для дому, автомобіля, дачі: Сучасний електроінструмент від відомих брендівЕлектроінструмент є пристроєм, що приводиться в дію електрикою, призначений для виконання різних завдань: від дрібного побутового ремонту до складних будівельних робіт. В Україні купити надійний електроінструментціна якого становить від 1040 до 5960 гривень пропонує магазин PERSIMON. Ми пропонуємо широкий асортимент електроінструментів, які підійдуть для дому, автомобіля, дачі та інших завдань.


Властивості сучасного електроінструменту

 

У наш час електроінструмент став важливою частиною повсякденного життя, полегшуючи та прискорюючи процес роботи, підвищуючи її ефективність та точність. У порівнянні з ручними аналогами електроінструмент має ряд переваг:

 1. Значно заощаджує час та сили користувача.

 2. Використання різних джерел живлення:

 • мережне підключення — забезпечує стабільну потужність та безперервну роботу;

 • батарейки — частіше використовуються у невеликих та портативних пристроях.

 • акумулятори — електроінструмент на акумуляторах характеризується мобільністю, він зручний для роботи в місцях без доступу до електромережі;

 1. Багато електроінструментів, оснащених різними функціями та додатковими налаштуваннями, дозволяють виконувати роботи з високою точністю.

 

У магазині PERSIMON представлені різні типи та моделі електроінструментів від відомих брендів:


 • AutoBot — цей виробник електроустаткування спеціалізується на виробництві автомобільних аксесуарів та електроінструментів, які славляться надійністю та довговічністю.

 • Xiaomi — продукція цієї компанії відома своїми технологічними нововведеннями, вона пропонує електроінструменти з розумними функціями.

 • HOTO — це бренд, відомий своїми інноваційними рішеннями та високою якістю матеріалів. Електроінструмент від бренду HOTO відрізняється добре продуманим дизайном та багатофункціональністю.

 • Inorm — продукція цього бренду вирізняється відмінним співвідношенням ціни та якості, бренд пропонує користувачам надійні та функціональні рішення.


У PERSIMON ви можете вибрати відповідний для вас електроінструмент за призначенням, властивостями характеристики та особливостями від будь-якого виробника.


Електроустаткування в асортименті магазину PERSIMON

 

У PERSIMON можна знайти різноманітні типи електроінструментів, кожен з яких має унікальні характеристики та призначений для виконання певних завдань:


 1. Набори інструментів (для точних робіт/з викруткою) — для дрібного ремонту або збирання меблів будуть незамінні набори електроінструментів з різними насадками та аксесуарами.

 2. Розумні далекоміри (лазерні/сенсорні) — призначені для точного вимірювання відстаней, незамінні у будівельних та ремонтних роботах.

 3. Електровикрутка (з набором біт, з кейсом) — інструмент зручний для роботи з різними типами гвинтів та шурупів, деякі моделі поставляються в комплекті з кейсом.

 4. Акумуляторна викрутка (світлодіодне підсвічування + магнітний килимок) — інструмент забезпечує хорошу видимість робочої зони завдяки підсвічуванню, а магнітний килимок допоможе не втратити дрібні деталі.

 5. Розумні кухонні ваги — точно вимірювати вагу продуктів вам допоможуть розумні кухонні ваги з корисною функцією з'єднання з мобільним додатком для ведення щоденника харчування.

 6. Акумуляторна шліфувально-гравірувальна машина — це електроінструмент для точних робіт, він застосовується для полірування, різання та гравіювання різних матеріалів.

 7. Портативний вакуумний пилосос на акумуляторі «4 в 1» — для прибирання автомобіля та будинку вам знадобиться цей багатофункціональний пристрій, що має потужне всмоктування та різні насадки в комплекті.

 8. Безконтактний інфрачервоний пірометр — служить для вимірювання температури поверхні без безпосереднього контакту, корисний у різних сферах від кулінарії до промисловості.

 

Це лише малий перелік того, що пропонує вам наш магазин, на сайті якого ви також можете вибрати:


 • автомобільні міні насоси, компресори,

 • ліхтарі ручні акумуляторні,

 • електричні бездротові скрубери,

 • дриль шуруповерти,

 • універсальні інструменти для свердління та закручування шурупів та багато іншого.

 

Купити сучасний електроінструмент з доставленням у Києві та в будь-який інший населений пункт України ви можете на сайті онлайн магазину PERSIMON. Незалежно від того, чи потрібний вам інструмент для дому, автомобіля чи дачі, у нас ви обов'язково знайдете те, що шукаєте.