Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Вчені запропонували заохочувати секс у будинках для людей похилого віку

Вчені запропонували заохочувати секс у будинках для людей похилого віку

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Курйози
Вчені запропонували заохочувати секс у будинках для людей похилого вікуУ Великобританії співробітникам будинків для людей похилого віку запропонували заохочувати та підтримувати сексуальні стосунки між постояльцями. Про це пише Daily Mail.

Університет Шеффілда у співпраці з організацією Age-Friendly Sheffield провів дослідження про сексуальне життя людей похилого віку і створив Хартію сексуальних прав. Дослідники дійшли висновку, що заняття сексом у будинках для людей похилого віку, якщо люди похилого віку цього хочуть, слід заохочувати. Персонал повинен бути навчений надавати підтримку людям похилого віку, які бажають вести активне статеве життя.

Вчені також підкреслили, що «літні люди частіше стикаються з дискримінацією, коли справа стосується їхнього сексуального здоров'я та благополуччя». Більше того, медичні працівники не сприймають романтичні стосунки між старими серйозно, а самі будинки для людей похилого віку влаштовані так, що позбавляють постояльців можливості усамітнитися.

Завдяки Хартії сексуальних прав Університету Шеффілда в будинках для людей похилого віку по всьому Шеффілду буде проведено навчальний курс, покликаний руйнувати бар'єри та боротися з дискримінацією, з якою люди похилого віку можуть зіткнутися в питаннях сексу та стосунків. Курс дасть можливість людям похилого віку відкрито обговорювати питання сексу, а персоналу допоможе зрозуміти, як саме слід надавати підтримку в таких питаннях.