Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Google зможе вилучити смартфони користувачів за наявності неоригінальних деталей

Google зможе вилучити смартфони користувачів за наявності неоригінальних деталей

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Наука та IT
Google зможе вилучити смартфони користувачів за наявності неоригінальних деталейКорпорація Google отримала право на вилучення смартфонів користувачів, якщо вони були відремонтовані неофіційно. Про це повідомляє видання Android Authority.

Журналісти медіа послалися на YouTube-блогера Луї Россманна, який виявив відповідний пункт у договорі про обслуговування та ремонт смартфонів Google. У ньому йшлося, що у разі виявлення у пристрої деталей, виготовлених сторонніми OEM-постачальниками, девайс може бути конфіскований.

Автори Android Authority пояснили, що Google фактично може вилучити смартфон клієнта під час ремонту в офіційному сервісному центрі, проте невідомо, чи встигла компанія вже застосувати це право. Журналісти зазначили, що багато користувачів заощаджують на обслуговуванні своїх пристроїв, ремонтуючи їх за допомогою неоригінальних деталей.

Розкриття договору про ремонт Google викликало яскраву реакцію серед користувачів Reddit.
 
"Google справді ненавидить своїх клієнтів", - написав один із авторів. "Вони хочуть контролювати все, чим ми володіємо, і диктувати наше життя", - заявив інший користувач майданчика. Видання Android Authority звернулося за коментарем до Google, але не отримало оперативної відповіді.

Раніше на аналогічний пункт у угоді про ремонт звернули увагу власники смартфонів Samsung. Журналісти видання 404 Media припустили, що такі правила корейської компанії порушують закон.