Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Чоловік із Таїланду оголосив себе імпотентом після арешту за секс із 14-річною

Чоловік із Таїланду оголосив себе імпотентом після арешту за секс із 14-річною

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Курйози
Чоловік із Таїланду оголосив себе імпотентом після арешту за секс із 14-річною У Таїланді заарештували чоловіка, який заплатив неповнолітнім дівчатам за секс із ним. Про це пише The Thaiger.

50-річного торговця Сакорна з провінції Утхайтхані затримали 4 червня під час спеціальної поліцейської операції. Його звинуватили у спробі викрадення осіб молодших 15 і молодших 18 років з метою отримання прибутку або сексуальної експлуатації. За версією слідства, у грудні 2023 року Сакорн зв'язався з малолітніми дівчатами 14 та 17 років у соціальній мережі та домовився з ними про зустріч у готелі, щоб зайнятися з ними сексом.

Чоловік зізнався, що справді зняв готельний номер і зустрівся там із дівчатами, проте лише «поспілкувався з ними 20 хвилин», а потім вони нібито пішли, пославшись на невідкладні справи. Проте пізніше Сакорн перевів кожній дівчині кілька тисяч батів. При цьому таєць оголосив, що є імпотентом і не зміг би зайнятися сексом із малолітніми, навіть якби захотів. На підтвердження своїх слів він надав висновку лікаря, що підтверджує його недугу.

Зараз Сакорн стверджує, що хотів просто поспілкуватися з дівчатами та «завоювати їхнє розташування». Слідчі впевнені, що чоловік заплатив за секс із ними. Більше того, правоохоронці вважають, що Сакорн влаштовує подібні зустрічі не вперше і список постраждалих від його дій може зрости під час слідства.