Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Чехії під час зіткнення поїздів загинули четверо людей

У Чехії під час зіткнення поїздів загинули четверо людей

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
У Чехії під час зіткнення поїздів загинули четверо людей У Чехії під час зіткнення двох поїздів загинули четверо людей, про це повідомила поліція країни в соцмережі X.

Лобове зіткнення пасажирського та товарного поїздів сталося у місті Пардубиці. Уточнюється, що постраждали близько 24 пасажирів, деякі з них перебувають у критичному стані.

На місці аварії ведуться пошуково-рятувальні роботи, задіяно 36 пожежних розрахунків та два вертольоти.

Уточнюється, що пасажирський поїзд компанії Regio Jet прямував із Праги до словацького міста Кошице, в ньому перебувало понад 300 пасажирів.

Зіткнення сталося о 22:53 (23:53 за київським часом) 5 червня. Найбільше постраждав перший вагон, там було близько 20 осіб.

Керівник служби рятувальників Пардубицького краю Ігор Паар розповів, що троє пасажирів зазнали тяжких поранень, близько 20 — легкі травми, четверо загинули. Точна кількість постраждалих стане після завершення пошуково-рятувальних робіт.

Прем'єр-міністр Чехії Петро Фіала в соцмережі X висловив співчуття рідним загиблих і назвав те, що сталося великим нещастям.

Глава МВС Чехії Віт Ракушан повідомив, що виїхав на місце аварії разом із міністром транспорту Мартіном Купкою.

У травні пасажирський потяг зіштовхнувся із вантажним у столиці Аргентини Буенос-Айресі. За словами мера міста Хорхе Матрі, у пригоді постраждали щонайменше 60 людей. Половині їх знадобилася госпіталізація.