Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Порномодель, що переспала зі 122 студентами, захотіла побитися з колегою

Порномодель, що переспала зі 122 студентами, захотіла побитися з колегою

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Курйози
Порномодель, що переспала зі 122 студентами, захотіла побитися з колегою Порномодель з Австралії, яка переспала з понад сотню студентів у Мексиці, заявила, що хоче вийти на ринг і поборотися з колегою та боксеркою Еллі Брук. Про це пише The Sun.

24-річна Бонні Блю здобула скандальну славу у квітні після того, як зайнялася сексом на камеру зі 122 студентами в Мексиці під час весняних канікул. Тепер жінка заявила, що хоче приєднатися до боксерського промоції Misfits Boxing, де виступає Брук, і побитися з нею.

«Я шукаю тренера, бо хочу виступити на турнірі Misfits Boxing наступного року. Я регулярно ходжу до спортзалу, перебуваю у чудовій формі і готова кинути виклик будь-кому. Але моєю кінцевою метою стане Еллі Брук. Я дуже хочу вийти з нею на ринг», - заявила Блю.

Еллі Брук - британська порноакторка, яка з 2022 року займається боксом. За цей час вона провела п'ять боїв, перемогла у чотирьох та програла один.

Раніше Бонні Блю завила, що під час поїздки до Великобританії у травні займалася сексом на камеру з більш ніж 50 чоловіками. Вона також стверджує, що готувала бутерброди для робітників, які погодились зніматися із нею.