Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Пластикові вікна – чи варто їх купувати у Одесі?

Пластикові вікна – чи варто їх купувати у Одесі?

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Гроші
Пластикові вікна – чи варто їх купувати у Одесі? Грамотно підібрана віконна фурнітура гарантує герметичність, відмінну функціональність і тривалу надійність. Однак багато в чому на це впливає матеріал, з якого виготовлені вікна. Пластикові вікна в Одесі - https://www.alias.od.ua/uk/ вже багато років користуються незмінною популярністю і, незважаючи на появу на ринку нових рішень, попит на них з кожним роком зростає. Як виглядають вікна ПВХ, яка в них ціна - https://www.alias.od.ua/uk/cini-na-vikna і чим відрізняються пластикові вікна від інших типів вікон?

 

Які характеристики пластикових вікон?

Всього кілька десятків років тому в більшості будівель були дерев'яні вікна. На жаль, дерев’яні вироби того часу мали багато недоліків, які суттєво вплинули на повсякденне використання вікон. Старі дерев’яні вікна були нестійкими та негерметичними, що призводило до значних втрат тепла. Крім того, деревина, яка використовується для їх виготовлення, часто гнила через несприятливі погодні умови, особливо дощ і сніг.

Протягом наступних років дерев'яні вікна повільно почали поступатися місцем пластиковим вікнам, основною перевагою яких була краща теплоізоляція та підвищена довговічність. Однак, як виявилося, ПВХ-вікна 1990-х теж мають мало спільного з сучасними пластиковими вікнами. Сучасна пластикова столярка пропонує нам набагато більше можливостей як з точки зору конструкції вікон, так і їх функціональності та візуальних цінностей.

Пластикові вікна, які сьогодні встановлюються в приватних і громадських приміщеннях, являють собою віконні столярні елементи з багатокамерною рамою, які мають сталеві арматури і теплоізоляційне наповнення (опціонально), наприклад, у вигляді піни Foam Inside. Загальне правило – чим більше камер у пластикового вікна, тим кращих теплоізоляційних параметрів воно може досягти.

Переваги пластикових вікон

Говорячи про переваги пластикових вікон, варто в першу чергу мати на увазі матеріал, з якого вони виготовлені, тобто полівінілхлорид (ПВХ). Це синтетичний полімер, що характеризується високим рівнем термопластичності та теплоізоляції. Завдяки цьому пластикові вікна стійкі до високих температур і не деформуються під впливом тепла. До інших переваг металопластикових вікон можна віднести:

  • відмінна довговічність - підраховано, що вікна ПВХ хорошої якості можуть служити неушкодженими до 20 років;
  • стійкість до хімічних і біологічних факторів;
  • дуже хороша герметичність – на цей параметр значною мірою впливає правильний монтаж вікна та відповідна його конструкція (якість профілю та склопакета). Сучасні металопластикові вікна дозволяють ефективно обмежити приплив зовнішнього повітря, що призводить до зниження рахунків за опалення;
  • простота в очищенні та обслуговуванні – пластикові вікна потрібно лише час від часу чистити та регулювати, щоб забезпечити безперебійну роботу;
  • великий вибір кольорів віконних профілів і форм віконних рам - окрім традиційних, білих ПВХ вікон, сьогодні ми можемо вибрати моделі в повній колірній гамі та безліч незвичайних, мінімалістичних форм;
  • приваблива ціна - це пов'язано в першу чергу з можливістю оптимізації витрат на виробництво. У багатьох випадках пластикові вікна вдвічі дешевші за дерев’яні або алюмінієві аналоги. З цієї причини вони є поширеним вибором серед людей з обмеженими фінансовими можливостями.
 

Порівняння пластикових вікон з іншими видами вікон

Пластикові вікна є популярним варіантом серед людей, які планують придбати нові вікна, але це не єдиний варіант. В останні роки ми бачимо, що все більше людей починають вибирати дерев’яні та алюмінієві вікна, які, незважаючи на дещо вищу ціну, приносять ряд переваг – як візуальних, так і функціональних.

Як відрізняються дерев’яні вікна від пластикових? Дуже добре, особливо якщо брати до уваги питання екології, дизайну та технічних параметрів. Дерев’яні вікна, безумовно, приємніші, найкращим прикладом чого є ті моделі, де чітко видно колір деревини та натуральну текстуру. Звичайно, ми можемо спробувати купити пластикові вікна, покриті деревним шпоном, але навіть найкращий дизайн шпону завжди буде лише імітацією, яку неможливо порівняти з оригіналом. Крім того, дерев'яні рами добре поєднуються з дерев'яними меблями і створюють затишну атмосферу в інтер'єрі.

Що стосується герметичності, то пластикові і дерев'яні вікна мають схожі властивості, особливо якщо для їх виготовлення використовувалася однакова фурнітура і склопакет. Однак перевагою вікон ПВХ є їх значно більша стійкість до вологи та хімічних речовин. Їх також легше зберігатиніж дерев'яні вікна - догляд за ними зводиться лише до час від часу миття.

Третім варіантом для людей, які шукають ідеальні вікна для дому чи офісу, є алюмінієві вікна, які часто використовуються в проектах сучасних офісних будівель, готелів та офісів. Їх незаперечною перевагою є можливість створення великогабаритних віконних конструкцій, що пояснюється тим, що алюміній є дуже міцним, але при цьому легким і стійким до іржі матеріалом. Інвестори, які обирають алюмінієві вікна, також звертають увагу на те, що цей вид столярних виробів значно привабливіший у порівнянні з металопластиковими вікнами, завдяки чому ідеально вписується в сирий, сучасний вигляд будівель.

З іншого боку, ми повинні пам'ятати, що на відміну від інших матеріалів, які використовуються для виготовлення вікон, тобто пластику та дерева, алюміній є дуже хорошим провідником тепла. Це означає, що алюмінієві вікна мають трохи гірші теплоізоляційні параметри. Щоб запобігти цьому, виробники вікон намагаються використовувати у своїх вікнах відповідну герметизацію та краще заповнення профілю, щоб алюмінієві вікна не поступалися пластиковим та дерев’яним.

На жаль, як для дерев’яних, так і для алюмінієвих вікон ціна залишається головним недоліком. Такі конструкції легше металопластикових вікон, але потрібно пам'ятати, що висока якість і дуже хороші експлуатаційні параметри завжди коштують грошей.

Чи варто купувати пластикові вікна?

Пластикові вікна, які сьогодні пропонують виробники, – це зовсім інша столярка, ніж те, що ми могли зустріти 30 років тому. Сучасні металопластикові вікна можуть успішно служити нам в ідеальному стані протягом багатьох років, гарантуючи привабливий зовнішній вигляд, ідеально підібраний до стилю фасаду, а також відмінні експлуатаційні параметри.

Вирішуючи вибрати даний тип моделей, варто переконатися, що вони мають максимально можливий коефіцієнт тепловіддачі. Завдяки цьому ми будемо впевнені, що вони забезпечать нам чудову теплоізоляцію та менші тепловтрати.